İskenderun yolu üzeri, Güzelburç Mah. Honda Plaza Karşısı Antakya / HATAY

Almanya'da Neden Çelik?

Çelik sistemler hafif olması nedeniyle daha az deprem yüklerine maruz kalır, sağlamdır.İmalat ve montajda işçilik ve zamandan tasarruf sağlar.
Farklı konstrüksiyon sistemleri uygulanabilir, hızlıdır,defalarca sökülüp tekrar monte edilebilir, uzun ömürlüdür, çelik %100 geri dönüştürülebilir ve bu işlem kaç kez yapılırsa yapılsın, özelliğini kaybetmez, çevreye zarar vermez
 
Daha Güvenli, Daha Hızlı & Daha Ekonomik ! 
 
Geniş seçenekli, esnek ve estetik tasarımlar
Düzgün ve hasarsız üretim
Yüksek deprem dayanımı
Kolay montaj
Kolay modifikasyon
Kalitede standart ve istikrar
Yüksek ses, su ve ısı yalıtımı
Korozyon ve paslanmaya karşı dayanıklılık
Bakteriyel etkilere ve çürümeye karşı dayanıklılık
Uygun maliyet
Hızlı inşa
Sürdürebilirlik
Enerji tasarrufu
Daha ekonomik temeller
Elektrik ve sıhhi tesisat bakımından kolay üretim
Toplam ağırlığa göre yüksek sağlamlık
 
Estetik
 
Hayalleriniz gerçek olması için tasarlanan çelik ev modellerinde kullanılan orjinal malzemeler, sınırsız bir estetik zenginlik sağlar.
 
Uzun Ömürlü
 
Galvanizli çelik malzemeden üretilmiştir. Uygulanan yalıtım tekniği sayesinde su ve korozyondan binanızı korur, yangın güvenliği en üst seviyede olması nedeniyle yapınızın uzun ömürlü olması sağlanır.
 
 Problemsiz
 
İnşaatlardaki belirsizlikleri,sürekli uzayan yapım sürelerini, maliyet artışlarını, kalifiye eleman sıkıntısını ve benzeri sorunları yok eder.Ayrıca çelik yapının topraklama özelliği sayesinde yıldırım riski taşımaz.
 
Hızlı
 
150 m2’lik bir evin ileri kaba teslim aşamasına geliş süresi sadece 20 gündür. Aynı büyüklükte betonarme binanın yapım süresi ise 6 aydır.
 
Hatasız
 
Çelik Konstrüksiyonun bütün parçaları, statik hesapları yapıldıktan sonra bilgisayar kontrollü makinelerde üretilir. Üretimin her aşamasında kalite kontrolü yapılır, hata payı yok denecek kadar azdır,düzgün ve hasarsız üretim sağlanır.
 
 Güvenilir
 
Çelik konstrüksiyon Amerikan Evleri yapımı konusunda Türkiye’de ilk uygulamaları yapan, bugüne kadar yüzlerce uygulamaya imza atmış ve tek işi çelik villa yapmak olan ekiplerimiz tarafından yapılır.
 
Galvanizli Çelik Paslanmaz
 
Hafif çelik taşıyıcı üretiminde,galvanizli çelik kullanıldığında paslanma olmamakta;zamanla sehim verme ve böceklenme yaşanmamaktadır.
 
Sağlıklı
 
Doğal ortamlarda var olan manyetik alan etkisini azaltmayarak uzun yıllar vücudumuzun sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.Yüksek ısı ve ses yalıtımı sayesinde sıcak, soğuk ve ses gibi dış etkilerden etkilenmememize yardımcı olur.
 
Almanya'nın tüm il (Baden-Württemberg, Bavyera, Berlin, Brandenburg, Bremen, Hamburg, Hesse, Aşağı Saksonya, Mecklenburg- Vorpommern, Kuzey Ren-Vestefalya, Rhineland-Palatinate, Saarland, Saksonya, Saksonya-Anhalt, Schlesswig-Holstein ve Thuringia, Münih,Erfurt, Bremen, Kiel) ve ilçelerine sorunsuz ve tam zamanında ihracat yapmaktayız.

Diğer Haberler

Mod Çelik Yapı olarak, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla çelik konstrüksiyon yapıların çeşitli alanlarında, imalat ve montaj aşamalarını, teknik uygunluğu ile sağlam bir şekilde titizlikle tamamlıyoruz.

Gürcistan Çelik Yapı

Hafif Çelik Taşıyıcılı Sistem: Soğukta şekillendirilmiş galvaniz sac profillerden oluşan 6 Bükümlü S220-S350 sınıfı galveniz saç kullanılan (U, C, Z gibi) taşıyıcıların kullanıldığı sistemdir.
Daha Fazla

Kıbrıs Prefabrik Yapı

Sıcakta haddelenmiş kutu ve boru profillerden veya soğukta haddelenmiş U galveniz saçlardan 60 cm ara ile oluşan dikmelerden oluşan taşıyıcı sistem ile şantiye ortamında birleştirilerek taşıyıcıların kullanıldığı sistemdir.
Daha Fazla

Konutlara devlet desteği!!

2020 Yılı İçin Aile Bakanlığı Prefabrik Ev Yapana Devlet Desteği Rakamını 30 Bin Liraya Yükseltti! Haberin Tamamı İçin: https://www.emlak365.com/emlak-haberleri/2020-yili-icin-aile-bakanligi-prefabrik-ev-yapana-devlet-destegi-h31094.html Emlak 365 | Emlak Haberleri
Daha Fazla

Neden Prefabrik ?

Parçaları önceden hazırlanıp birleştirilerek oluşturulan, kurma.
Daha Fazla

Neden Çelik ?

Çelik, mimari tasarımı asla sınırlamaz, aksine yeni tasarımları teşvik eder.
Daha Fazla

Prefabrik Eğitim Binaları

Binlerce çocuğumuzun eğitim hayatını sürdürdüğü binalar için ilk güvenilir özellik yapı güvenliğinin olmasıdır.
Daha Fazla

Prefabrik Evler Sökülüp Tekrar Farklı Bir Yere Kurulabilir Mi?

En çok merak edilen konulardan birisi de prefabrik evlerin sökülüp tekrardan farklı bir yere kurulup kurulamamasıdır.
Daha Fazla

Hatay'da Prefabrik Ev Nasıl İnşa Edilir?

Antakya'da prefabrik evlere duyulan ilgi günden güne artmaktadır. İnsanlar, birçok avantaja sahip olması nedeniyle prefabrik evleri tercih etmektedir.
Daha Fazla

Artı Yönleriyle Prefabrik Ev Özellikleri

Konforlu alanı, kullanışlı iç mimarisi ve oda sayısı, bahçe ve teras gibi fonksiyonel bölümleri ile müstakil evlere herkes sahip olmak istemektedir
Daha Fazla

Hatay'da Katlanan Konteyner Hakkında

Dünya üzerinde yaşanan savaşlar ve doğal afetler yaşam alanlarında daha sade ve güvenli yerlerin tercih edilmesine neden olmuştur.
Daha Fazla

Neden Mod Çelik Hazır Evlerini Tercih Etmelisiniz ?

Yaşam alanlarında konforu devamlı kılan hazır ev, sektörün en deneyimli ve başarılı firmalarının arasında yer alıyor.
Daha Fazla

Ekonomik Prefabrik Evin Yaklaşık Kullanım Süresi Nedir?

Prefabrik ev yaptırılmadan önce öğrenilmek istenilen ilk konu Prefabrik Evin yaklaşık kullanım süresi nedir konusudur.
Daha Fazla

Prefabrik Ev Nasıl İnşa Edilir?

Prefabrik evlere duyulan ilgi günden güne artmaktadır. İnsanlar, birçok avantajsa sahip olması nedeniyle prefabrik evleri tercih etmektedir.
Daha Fazla