Önesa alışveriş merkezi karşısı 2517 Sk. No : 7/1 Merkez/DEFNE/TÜRKİYE

MOD ÇELİK YAPI KURUMSAL

Global dünyanın hızına yetişebilmek için her koşul ve amaca uygun model seçiminde ve kurulmasında, sizleri en üstün teknolojiyi inşaat bilgi birikimi ile amaç edinerek sunuyoruz.
 
"Farkımız tarzımızdır" ilkesiyle müşteri memnuniyetini referans haline getirdik. Mod Çelik Yapı Mühendislik'te müşteri memnuniyetinde doğru kurgulanmış iş modelleri ve buna uygun iş politikaları yürüttüğü faaliyetlerin önceliğidir.
 
Mod Çelik Yapı olarak sektörde tercih edilenler arasında hizmet yarışında ön saflarda yer almanın gururunu yaşıyoruz. Firmamız, kalite, hız ve ekonomik model anlayışı ile uzun ömürlü ve kalıcı ürünler için bilimsel bir yaklaşımla gelişen ürün teknolojilerini ülkemiz koşullarına adapte etme çalışmalarına devam etmektedir.
 
Mod Çelik Yapı olarak galvaniz çelik çerçeveli prefabrik evler üretmekteyiz. Sektörde bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız, tüm dünyada prefabrike galvaniz çelik karkas kaynaksız sistem üretimine getirmiş olduğu çağdaş standart ile müşterilerinin beğenisini ve güvenini kazanmış bir firma olmanın farkını yaşamaktadır. uzman kadrosuyla güvenli, kaliteli, estetik ve ekonomik bir şekilde ülkenize sunmaktadır.
  • MAİL ADRESİ

    info@modcelikyapi.com
  • HIZLI ÜRETİM

    7/24 Aralıksız Çalışma
  • ADRESİMİZ

    Önesa alışveriş merkezi karşısı 2517 Sk. No : 7/1 Merkez/DEFNE/TÜRKİYE

HAFİF ÇELİK YAPI, PREFABRİK EV ve OFİS KONTEYNER

Çizim aşamasından, son yapıya kadar sizin için tasarım ve inşa hizmetleri sunan bir şirketiz.