İskenderun yolu üzeri, Güzelburç Mah. Honda Plaza Karşısı Antakya / HATAY

MOD ÇELİK YAPI KURUMSAL

Global dünyanın hızına yetişebilmek için her koşul ve amaca uygun model seçiminde ve kurulmasında, sizleri en üstün teknolojiyi inşaat bilgi birikimi ile amaç edinerek sunuyoruz.
“Farkımız tarzımız” ilkesiyle müşteri memnuniyetini referansa dönüştürdük. Mod Çelik Yapı Mühendislikte, müşteri memnuniyetindeki doğru kurgulanmış iş modelleri ve buna uyan iş politikaları, gerçekleştirdiği faaliyetlerin önceliğidir.
 
Mod Çelik Yapı olarak, sektörün tercih edilenleri arasındaki hizmet yarışında ön sıralarda olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Firmamız, oluşturduğu kalite, hız ve ekonomikmodel yaklaşımındaki, uzun ömürlü ve kalıcı ürünler için, gelişen ürün teknolojilerinin ülkemiz şartlarına adaptasyon çalışmalarını ,bilimsel bir yaklaşımla sürdürüyor.
 
Mod Çelik Yapı olarak, galvaniz çelik karkaslı prefabrik konutlar üretiyoruz. Sektörle ilgili bilgi birikim ve deneyime sahip olan firmamız, bünyesindeki uzman kadrosuyla güvenli, kaliteli, estetik ve ekonomik olarak ülke genelinde özellikle galvaniz çelik karkaslı kaynaksız sistem prefabrik üretimine getirdiği çağdaş standartla, müşterilerinin beğenisini ve güvenini kazanmış bir firma olmanın farklılığını yaşıyor.
 
Aynı zamanda firmamız 'American Siding' bayisidir ve toptan yada perakende satış ve imalatını yapmaktayız.
  • MAİL ADRESİ

    info@modcelikyapi.com
  • HIZLI ÜRETİM

    7/24 Aralıksız Çalışma
  • ADRESİMİZ

    İskenderun yolu üzeri, Güzelburç Mah. Honda Plaza Karşısı Antakya / HATAY

HAFİF ÇELİK YAPI, PREFABRİK EV ve OFİS KONTEYNER

Çizim aşamasından, son yapıya kadar sizin için tasarım ve inşa hizmetleri sunan bir şirketiz.