Önesa alışveriş merkezi karşısı 2517 Sk. No : 7/1 DEFNE / TURKEY

Almanyada Hafif Çelik Yapı Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Çelik, yapısal olarak farklılıklar içeren bir maddedir. Dolayısıyla birden fazla çelik türü bulunmaktadır. Özellikle yapılarda kullanımına oldukça önem verilen Almanya hafif çelik, sahip olduğu özellikler ile dikkat çekici bir konuma sahiptir.
Çelik, yapısal olarak farklılıklar içeren bir maddedir. Dolayısıyla birden fazla çelik türü bulunmaktadır. Özellikle yapılarda kullanımına oldukça önem verilen hafif çelik, sahip olduğu özellikler ile dikkat çekici bir konuma sahiptir. Peki çelik yapılarda sıklıkla tercih edilen hafif çelik yapı nedir? Prefabrik yapı sektörünün öncülerinden Mod Çelik Yapı olarak Almanya için hazırladığımız bu yazımızda, hafif çelik yapı nedir, sorusunu cevaplıyor olacağız.
 
Hafif Çelik Yapı Nedir?
Hafif çelik, ilk olarak 1900lü yılların ikinci yarısında, Almanya’da ortaya çıkmış bir çelik türüdür. Soğukta şekil verilerek üretilen hafif çelik, aslında otomobil ve uçak endüstrisinde kullanılmak için üretilmiştir. Öte yandan, bugün birçok yerde tercih edilen bir çeliktir. Özellikle yapılarda sıklıkla kullanılan hafif çelik, temel olarak çatılarda kullanılan bir yapı elemanı olarak kendini göstermiştir. Ancak zamanla sahip olduğu özellikler sayesinde yapı alanında çok daha fazla tercih edilir hale gelmiştir. Böylece 1980lerden itibaren bugünkü halini almıştır. Hafif çelik yapı, taşıyıcı duvar ve döşeme panellerinden oluşur. Bu paneller ise sıcak daldırma galvanize ile üretilmiş olup soğuk şekillendirme yapılarak oluşturulur. Özellikle konteyner yapılarda tercih edilen hafif çelik, dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Hafif çelik; U, C, Z gibi birbirinden farklı profillere sahip olabilir. Dolayısıyla her şekil, farklı kalınlığa sahip ölçüyü de beraberinde getirir. Ancak her ne kadar değişken bir ölçü söz konusu olsa da hafif çelik, genel olarak 0.5 mm ile 2.5 mm arasındadır. Hafif çelik yapılar, daha çok Amerika’da ve Kanada’da gelişmiştir. Bu nedenle o bölgelerde çok fazla seçenek vardır. Ancak bu yapılar, Türkiye’de giderek artan bir kullanıma sahiptir. Bu noktada Mod Çelik Yapı, alanında profesyonel çalışanları ve yüksek kalitedeki ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Hafif çelik, karbon çelikler arasında bulunan en hafif çeliktir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan hafif çelik yapılar, aynı zamanda birçok özelliğe de sahiptir. Peki hafif çelik yapının özellikleri nelerdir?
 
1. Uygun Fiyatlıdır
Hafif çelik yapılar, bütçe dostu yapılar olarak karşımıza çıkar. Özellikle az sayıda ekipman ile inşa edilebilir olması ekonomik açıdan bir artıdır. Ayrıca soğuk şekillendirme yöntemi ile üretilen yapılar, sıcak şekillendirme yöntemine göre daha uygun fiyatlıdır.
2. Boyutsal Stabilite Sağlar
Hafif çelik yapılar inorganik bir özelliktedir. Bu nedenle çürümezler. Aynı zamanda çatlamayan ve de genleşmeyen bir yapıya sahiptirler. Genleşmeyen bir forma sahip olması nedeniyle boyutsal bir stabilite sağlar.
3. Hafif ve Dayanıklıdır
Hafif çelik yapılar, soğuk şekil verme yöntemiyle üretilir. Bu yöntem ile hafif elemanlar üretilebilmektedir. Ancak hafif çelik yapıların yük taşıma kapasitesi, ağırlık oranına göre oldukça yüksektir. Hafif çelik yapılar, depreme dayanıklılığı ile de bilinir. Aynı büyüklükte inşa edilen betonarme yapılara göre daha hafiftir. Bu sayede yapının yükü azalırken depreme karşı dayanıklılığı artar.
4. Kolay Kurulabilen Bir Yapıya Sahiptir
Hafif çelik yapılar, prefabrik yapılar gibi kolaylıkla kurulabilen yapılardır. Bu da inşaat süresini büyük bir ölçüde azaltmaktadır. Ayrıca hızlı bir şekilde sökülüp tekrar kurulabilir bir yapıya sahiptir.
5. Çevre Dostudur
Çelik ürünler genel olarak geri dönüştürülebilir bir yapıdadır. Hafif çelik ise birçok çelik türüne göre çok daha az malzeme üretilerek elde edilir. Bu da çevreye daha az zarar veren bir durumdur. Ayrıca hafif çelik, tıpkı diğer çelik türleri gibi haşerelenme yapmaz. Bu sayede herhangi bir kimyasal işlemden geçmediği için doğaya zararlı olan maddelerin salınımına da neden olmaz.
6. İnsan Hatası Azdır
 
Hafif çelik yapılar, insanın fiziksel gücü ile değil, makineler tarafından fabrikalarda üretilir. İnsanlar tarafından yapılan müdahale çok az olduğu için ortaya çıkan hata payı da oldukça az seviyededir.
 
Hafif Çelik Yapı Kullanım Alanları
Hafif çelik yapıların diğer çelik türlerine oranla daha ekonomik olduğundan bahsettik. Bu durum hafif çelik yapıların tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden birisidir. Ekonomik olması, kolay kurulabilir olması ve pek çok özelliğe ile hafif çelik yapılar birbirinden farklı birçok alanda tercih edilebilir. Peki, hafif çelik yapının kullanıldığı yerler nerelerdir?
 
• Asma Kat Yapımında Kullanılır
Hafif çelik yapılar, betonarme yapılar ve ahşap yapılarda uygulanılan asma kat, yapının bölünmesi ile çekme kat oluşturulmasına denir. Hafif olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen hafif çelik, asma kat için uygun bir profil oluşturur.
• Çatı Yapımında Kullanılabilir
Hafif çeliğin yapıda ilk kullanıldığı alanlardan bir tanesi olan çatı, hafif ve dayanıklı olması nedeniyle tercih edilir. Ayrıca ekonomik ve kolay uygulanabilir bir yapı olması da yine çatı yapımında kullanılmasında etkilidir.
• Endüstriyel Yapılarda Tercih Edilebilir
Endüstriyel yapılar, üretimin gerçekleştiği yerler olup, teknik açıdan montaj, işleme ve depolama gibi işlemlere uygun olmalıdır. Özellikle hafif çelik yapının dayanıklı olması, endüstriyel alanlarda tercih edilmesini etkiler. Öyle ki deprem bölgelerinde bulunan fabrikalarda, daha çok hafif çelik yapının kullanılması da temel olarak bununla ilgilidir.
• Bölme Duvarlarda Kullanılabilir
Bölme duvar, birbirinden bağımsız alanlar yaratan yapı malzemesidir. Genellikle kurumsal şirketlerde kullanılan bölme duvar, çalışanlara özgür bir alan tanır. Bölme duvar yapımında ise pratik olması nedeniyle hafif çelik kullanımına oldukça önem verilir.
• Konut Yapımında Kullanılabilir
Günümüzde prefabrik evler gibi hafif çelik yapıdaki evlerin, konut yapımında tercih edilmesi artarak devam eden bir haldedir. Hafif çelik yapı kullanımı, sahip olduğu birçok avantaj ile hem ev sahibine hem de inşaat şirketine birçok kolaylık sağlar.
• Eğitim ve Sağlık Binalarının Yapımında Tercih Edilebilir

Sadece konut yapımında değil aynı zamanda eğitim ve sağlık amaçlı binaların yapımında kullanılan hafif çelik yapı, özellikle dayanıklı ve pratik olarak kurulabilmesi nedeniyle tercih edilir.

Ağır Çelik Yapı ile Hafif Çelik Yapı Arasındaki Farklar Nelerdir?
Daha büyük yapılarda tercih edilen ağır çelik, daha küçük yapılarda uygulanan hafif çelik ile karşılaştırıldığında aralarında iki temel fark olduğunu söyleyebiliriz. Bu farklar ise aşağıda belirtildiği gibidir:
 
Maliyet: Hafif çelik yapı ile ağır çelik yapı arasındaki en önemli fark hafif çeliğin ağır çeliğe göre daha az maliyetli olmasıdır.
Büyüklük: Hafif çelik genellikle en fazla 2 katlı yapılarda uygulanırken ağır çelik ise daha fazla kata sahip yapılarda tercih edilir.
Eğer siz de dayanıklı ve hafif olması ile ön plana çıkan hafif çelik bir yapı düşünüyorsanız prefabrik yapı sektörünün öncülerinden Mod Çelik Yapı ayrıcalığı ile hayallerinizdeki yapıya kavuşabilirsiniz! 

 

Andere Nachrichten

Als Mod Steel Structure mit professionellem Team und Ausrüstung führen wir die Herstellungs- und Montagephasen von Stahlkonstruktionen in verschiedenen Bereichen mit technischer Eignung konsequent durch.

Rumänien billige Fertighäuser

vorteile von vorfertighäusern in rumänien
Mehr sehen

leichtes stahlhaus rumänien fabrik

leichtes stahlhaus rumänien fabrik produktionsanlage
Mehr sehen

Marmorwandplatte Rumänien

Der Verkauf von Wandverkleidungsmaterial in Rumänien hat begonnen.
Mehr sehen

WPC exterior Romania

material de placare exterioară românia wpc
Mehr sehen

Pvc innen Rumänien

Verkauf von PVC-Beschichtungsmaterial für die Inneneinrichtung in Rumänien gestartet!
Mehr sehen

Leichte Stahlkonstruktion Fabrik Rumänien Gegründet

Unsere Produktionsstätte für Leichtstahl wurde in Rumänien errichtet.
Mehr sehen

Der Verkauf von Teppichen in Rumänien hat begonnen

Dekorationsmaterialien jetzt in Rumänien !!!
Mehr sehen

Erdbebensichere Häuser in Hatay

Hatay-Stahlleichtbauhäuser
Mehr sehen

Installationsphasen für leichte Stahlgebäude in Rumänien

Zunächst entwerfen wir Stahlvillen, Stahlhäuser oder Fertigvillen, Fertighäuser nach Ihren Wünschen und bieten Ihnen die am besten geeignete Struktur.
Mehr sehen

Israel Security-Stand

Tel Aviv, Jerusalem Tragbarer Sicherheitsstand
Mehr sehen

Israel Containerhäuser

Verkauf-Kauf von Containern in Israel
Mehr sehen

Firma romaneasca de case de module

case modulare romania
Mehr sehen

House Container Romania – Containere Modulare Romania


Mehr sehen

Deutschland tiny haus Modulhäuser

Deutschland tiny haus Modulhäuser Gesundheit beginnt zu Hause Intelligente Baulösungen für energieeffiziente, nachhaltige und gesunde Häuser. Sie suchen einen Service-Spezialisten in der Kategorie Fertighäuser? Wir helfen Ihnen, Qualitätsspezialisten zu den richtigen Preisen zu finden. Geben Sie einfach eine Anfrage ein.
Mehr sehen

France petite maison préfabriquée en conteneur à ossature en acier léger

FRANCE BÂTIMENT À CHARPENTE EN ACIER LÉGER,FRANCE BÂTIMENT À CHARPENTE EN ACIER LAMINÉ,FRANCE CONTENEUR
Mehr sehen

Verkauf eines winzigen Hauses in Deutschland

DEUTSCHLAND VORGEFERTIGTE, DEUTSCHLAND LEICHTSTAHLGESTELLGEBÄUDE, DEUTSCHLAND ROLLENDE STAHLGESTELLGEBÄUDE, DEUTSCHLAND CONTAINER
Mehr sehen

Polonya hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

POLONYA PREFABRİK POLONYA HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA, POLONYA HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA, POLONYA KONTEYNER, POLONYA BUNGALOV, POLONYA SANDWİCH, POLONYA TİNY HOUSE Ev alma hayali kuranlara müjdeli haber geldi..
Mehr sehen

Slovakya hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

Ev alma hayali kuranlara müjdeli haber geldi..SLOVAKYA PREFABRİK
Mehr sehen

Macaristan hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

Ev alma hayali kuranlara müjdeli haber geldi..Macaristan hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house
Mehr sehen

Sırbistan hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

SIRBİSTAN PREFABRİK SIRBİSTAN HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA, SIRBİSTAN HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA, SIRBİSTAN KONTEYNER, SIRBİSTAN BUNGALOV, SIRBİSTAN SANDWİCH, SIRBİSTAN TİNY HOUSE Ev alma hayali kuranlara müjdeli haber geldi.
Mehr sehen

Azerbeycan hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

AZERBEYCAN PREFABRİK AZERBEYCAN HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA, AZERBEYCAN HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA, AZERBEYCAN KONTEYNER, AZERBEYCAN BUNGALOV, AZERBEYCAN SANDWİCH, AZERBEYCAN TİNY HOUSE Ev alma hayali kuranlara müjdeli haber geldi..
Mehr sehen

arnavutluk hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

ARNAVUTLUK PREFABRİK ARNAVUTLUK HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA, ARNAVUTLUK HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA, ARNAVUTLUK KONTEYNER, ARNAVUTLUK BUNGALOV, ARNAVUTLUK SANDWİCH, ARNAVUTLUK TİNY HOUSE Ev alma hayali kuranlara müjdeli haber geldi..
Mehr sehen

BULGARİSTAN HAFİF ÇELİK ÇERCEVE,KONTEYNER,PREFABRİK,TİNY HOUSE

BULGARİSTAN PREFABRİK, BULGARİSTAN HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA, BULGARİSTAN HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA, BULGARİSTAN KONTEYNER, BULGARİSTAN BUNGALOV, BULGARİSTAN SANDWİCH, BULGARİSTAN TİNY HOUSE
Mehr sehen

YUNANİSTAN HAFİF ÇELİK ÇERCEVE,KONTEYNER,PREFABRİK,TİNY HOUSE

YUNANİSTAN PREFABRİK, YUNANİSTAN HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA, YUNANİSTAN HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA,YUNANİSTAN KONTEYNER, YUNANİSTAN BUNGALOVYUNANİSTAN SANDWİCH, YUNANİSTAN TİNY HOUSE
Mehr sehen

Almanya Çelik Konstrüksiyon


Mehr sehen

Almanyada Hafif Çelik Bina

Hafif Çelik Ev Almanya hakkında detaylı bilgileri bulabileceğiniz sitemizde, Mod çelik yapı, sektörde deneyimlerini sizlerle paylaşmaktan onur duymaktadır.
Mehr sehen

Girne,Gazimağusa,Güzelyurt,İskele,Lefke,Lefkoşa çelik yapı firması

kıbrıs çelik konstrüksiyon inşaat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Mehr sehen

Hatay prefabrik firmaları

Hatay'da Prefabrik Ev Kullanımımı Gün Geçtikçe Artıyor! Villa Prefabrik Evler, her türlü iklim koşuluna uyumlu, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılardır. Ortalama elli yıl olarak biçilen ömrü gerekli bakımların gerekli zamanlarda düzenli olarak yapılmasıyla yüz yıla kadar çıkmaktadır. Kullanıcı, sahibi olduğu arazinin büyüklüğüne göre istediği boyutlarda, ister tek katlı prefabrik ev ister iki katlı prefabrik ev müstakil evine hızlı ve en ekonomik şekilde sahip olabilmektedir.
Mehr sehen

kuşadası prefabrik ev yapan firmalar

ÇELİK EV, ÇELİK EV FİYATLARI, ÇELİK EV MODELLERİ, Genel, KONTEYNER FİYATLARI, KONTEYNER İMALATI, KONTEYNER MODELLERİ, PREFABRİK EV, PREFABRİK EV FİYATLARI, PREFABRİK EV MODELLERİ
Mehr sehen

kuşadasi Aydın Çelik Konstrüksiyon Firması

Kuşadasi Aydın Konstrüksiyon HAFİF-HADDE çelik olarak istediğiniz projeye uygun olarak imalat,montaj ve anahtar teslim konutları yapabiliriz.
Mehr sehen

Kuşadası inşaat ruhsatı proje hazırlanması

kuşadası mimari proje hazırlanması,kuşadası statik proje hazırlanması,kuşadası elektrik projesi hazırlanması,sıhhı tesisat proje hazırlanması
Mehr sehen

kuşadası tadilat

Kuşadası ve çevresi Yapı, Tadilat, Dekorasyon, Elektrik ve su tesisat işleri, Boya badana işleri, Fayans, Seramik ve laminant işleri itina ile yapılır. Kuşadası yapı tadilat , Kuşadası tadilat işleri , Kuşadası boya badana , Çatı tadilat , Tadilat ve dekorasyon , Fayans seramik tesisat , Elektrik ve su tesisat işleri, Deniz inşaat Yapı ve Dekorasyon
Mehr sehen

Österreich Fertighaus

Jeder Mensch hat einen Traum davon, in seinem Leben ein eigenes Zuhause zu haben.
Mehr sehen

Container Zypern Kyrenia

Bürocontainer werden bevorzugt, um schnelle und erschwingliche Wohnräume auf Baustellen zu schaffen.
Mehr sehen

Fertighaus Österreich

Das Fertighaus Österreich wird unseren Kunden Schritt für Schritt angeboten.
Mehr sehen

Zypern Fertighaus

Kyrenia ist eine der schönsten Städte Zyperns. Auch hier zeigt sich der Bedarf an Fertighäusern.
Mehr sehen

Österreich Baustoffe

Zuschlagstoffe, die ebenfalls zu den österreichischen Rohbaustoffen gehören, haben zwei unterschiedliche Einsatzbereiche.
Mehr sehen

Zypern, Kyrenia Baustoffe

Zypern Baumaterialien variieren je nach Bauart.
Mehr sehen

Zypern Stahlbau

Es wird insbesondere in geografischen Regionen mit Erdbebengefahr bevorzugt, in denen alle Trägersysteme in Stahlkonstruktionen aus Stahl bestehen
Mehr sehen

Athen, Thessaloniki, Griechenland, Patras Fertighaus

In Fertighäusern, die mit Mod Steel Construction-Technologie ausgestattet sind, werden Projektdesign und Designdienstleistungen unter Berücksichtigung der aktuellen Bauvorschriften erbracht.
Mehr sehen

Athen, Thessaloniki, Griechenland, Patras Stahlkonstruktion

Die Wände sind voll, solide und haben eine solide Struktur.
Mehr sehen

Athen, Thessaloniki, Griechenland, Patras Baustoffe

Die Konstruktionen, die die ersten Formen von Wohnräumen darstellen, werden mit Hilfe von Baumaterialien fertiggestellt.
Mehr sehen

Athen, Thessaloniki, Griechenland, Patras, Voros Container

Containerhäuser sind die ideale Lösung für Ihre Bedürfnisse, um in Ihrem Weinberg, Garten und Feld zu leben.
Mehr sehen

Nikosia, Zypern, Kyrenia, İskele Movable House

Tragbare Heimsysteme sind eigentlich Containerhäuser.
Mehr sehen

Athen, Thessaloniki, Patras bewegliches Haus

Das Ziel unseres Projekts in diesem "tragbaren" Konzept ist es, ein komfortables, bequemes und tragbares Gebäude zu schaffen, indem die grundlegenden Wohnräume gelöst werden, die in einem Haus auf kleinem Raum vorhanden sein sollten.
Mehr sehen

Tragbares Haus in Nazareth, Eilat, Haifa, Taberiye

Portable Houses, der neue Favorit derer, die von einem einfachen und komfortablen Leben auf kleinem Raum träumen, haben in letzter Zeit ihren Platz unter unseren beliebtesten Projekten eingenommen.
Mehr sehen

Nazareth, Eilat, Haifa, Taberiye vorgefertigt

Fertighäuser sind speziell auf Ihre Bedürfnisse und Wünsche zugeschnitten.
Mehr sehen

Stahlkonstruktion von Nazareth, Eilat, Haifa, Taberiye

Steel Structures ist ein Gebäudesystem, das hauptsächlich in Fabrikgebäuden für Stahlkonstruktionen, Hangars für Stahlkonstruktionen, Sportanlagen für Stahlkonstruktionen, Lagerhäusern für Stahlkonstruktionen und Werkstätten für Stahlkonstruktionen verwendet wird.
Mehr sehen

Safed, Akko, Haifa, Taberiye Baumaterialien

Für Farbe und Außenverkleidung in Ihrem im Bau befindlichen Gebäude; In Ihrem Zuhause, das für eine Sitzung bereit ist, sind die Baumaterialien, die Sie für Zwecke wie Isolierung und Dekoration auswählen, nicht nur praktisch, sondern auch lange verschleißfest.
Mehr sehen

Eilat Cafe Buffet Container

Café-Buffetbehälter sind Behälter, die als Lebensmittel- und Getränkeverkaufsstellen verwendet werden.
Mehr sehen

Containervorteil in Taberiye

Container; Es ist ein Transport- und Konservierungsgerät mit internationalen Standards.
Mehr sehen

Haifa Container

Demontierte lebende Systemcontainer bieten großen Komfort und Vorteil für den Versand bei Paketsendungen.
Mehr sehen

Containerhäuser in Akko

Containerhäuser sind äußerst geeignete modulare Optionen hinsichtlich einfacher Beschaffungs- und Installationsprozesse und sicherer Nutzung über viele Jahre.
Mehr sehen

Israel Safed Container Sales

Mod Stahlcontainer werden als Schlafsäle und Bürogebäude auf Baustellen bevorzugt.
Mehr sehen

Zypern Fertighaus

Es ist das System, in dem die Träger verwendet werden, indem sie mit dem Trägersystem kombiniert werden, das aus warmgewalzten Kasten- und Rohrprofilen oder 60 cm Zwischenmaterial aus kaltgewalztem U-verzinktem Haar besteht.
Mehr sehen

Georgia Stahlkonstruktion

Leichtes Stahlträgersystem: In dem System werden kaltgeformte verzinkte Blechprofile verwendet, die aus 6 verzinkten Haaren der Klasse S220-S350 (wie U, C, Z) bestehen.
Mehr sehen

Warum Stahl in Deutschland?

Stahlsysteme sind aufgrund ihres geringen Gewichts weniger Erdbebenbelastungen ausgesetzt und robust.
Mehr sehen

Warum vorgefertigt?

Die Teile werden durch Vormontage und Montage geformt.
Mehr sehen

Warum Stahl?

Stahl schränkt das architektonische Design nie ein, im Gegenteil, es fördert neue Designs.
Mehr sehen

Vorgefertigte Bildungsgebäude

Das erste zuverlässige Merkmal für Gebäude, in denen Tausende unserer Kinder ihre Ausbildung fortsetzen, ist die Gebäudesicherheit.
Mehr sehen

Können Fertighäuser abgebaut und wieder aufgebaut werden?

Eines der merkwürdigsten Themen ist, dass die Fertighäuser nicht an verschiedenen Orten installiert und installiert werden können.
Mehr sehen

Wie baue ich ein Fertighaus in Hatay?

Das Interesse an Fertighäusern in Antakya nimmt von Tag zu Tag zu. Die Menschen bevorzugen Fertighäuser wegen ihrer vielen Vorteile.
Mehr sehen

Vorteile von Fertighausmerkmalen

Mit Funktionsbereichen wie komfortablem Bereich, praktischer Innenarchitektur und Anzahl der Zimmer, Garten und Terrasse möchte jeder ein Haus besitzen
Mehr sehen

Über Faltcontainer in Hatay

Weltweite Kriege und Naturkatastrophen haben dazu geführt, dass einfachere und sicherere Orte in ihren Lebensräumen bevorzugt werden.
Mehr sehen

Warum sollten Sie sich für Mod Steel Ready Houses entscheiden?

Das Fertighaus, das Komfort in den Wohnbereichen bietet, ist eines der erfahrensten und erfolgreichsten Unternehmen der Branche.
Mehr sehen

Wie ist das Fertighaus gebaut?

Das Interesse an Fertighäusern steigt von Tag zu Tag. Die Menschen bevorzugen Fertighäuser, weil sie viele Vorteile haben.
Mehr sehen

Was ist die ungefähre Nutzungsdauer eines wirtschaftlichen Fertighauses?

Das erste Problem, das vor dem Bau eines Fertighauses gelernt werden muss, ist die ungefähre Dauer des Fertighauses.
Mehr sehen