Önesa alışveriş merkezi karşısı 2517 Sk. No : 7/1 DEFNE / TURKEY

Almanyada Hafif Çelik Yapı Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Çelik, yapısal olarak farklılıklar içeren bir maddedir. Dolayısıyla birden fazla çelik türü bulunmaktadır. Özellikle yapılarda kullanımına oldukça önem verilen Almanya hafif çelik, sahip olduğu özellikler ile dikkat çekici bir konuma sahiptir.
Çelik, yapısal olarak farklılıklar içeren bir maddedir. Dolayısıyla birden fazla çelik türü bulunmaktadır. Özellikle yapılarda kullanımına oldukça önem verilen hafif çelik, sahip olduğu özellikler ile dikkat çekici bir konuma sahiptir. Peki çelik yapılarda sıklıkla tercih edilen hafif çelik yapı nedir? Prefabrik yapı sektörünün öncülerinden Mod Çelik Yapı olarak Almanya için hazırladığımız bu yazımızda, hafif çelik yapı nedir, sorusunu cevaplıyor olacağız.
 
Hafif Çelik Yapı Nedir?
Hafif çelik, ilk olarak 1900lü yılların ikinci yarısında, Almanya’da ortaya çıkmış bir çelik türüdür. Soğukta şekil verilerek üretilen hafif çelik, aslında otomobil ve uçak endüstrisinde kullanılmak için üretilmiştir. Öte yandan, bugün birçok yerde tercih edilen bir çeliktir. Özellikle yapılarda sıklıkla kullanılan hafif çelik, temel olarak çatılarda kullanılan bir yapı elemanı olarak kendini göstermiştir. Ancak zamanla sahip olduğu özellikler sayesinde yapı alanında çok daha fazla tercih edilir hale gelmiştir. Böylece 1980lerden itibaren bugünkü halini almıştır. Hafif çelik yapı, taşıyıcı duvar ve döşeme panellerinden oluşur. Bu paneller ise sıcak daldırma galvanize ile üretilmiş olup soğuk şekillendirme yapılarak oluşturulur. Özellikle konteyner yapılarda tercih edilen hafif çelik, dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Hafif çelik; U, C, Z gibi birbirinden farklı profillere sahip olabilir. Dolayısıyla her şekil, farklı kalınlığa sahip ölçüyü de beraberinde getirir. Ancak her ne kadar değişken bir ölçü söz konusu olsa da hafif çelik, genel olarak 0.5 mm ile 2.5 mm arasındadır. Hafif çelik yapılar, daha çok Amerika’da ve Kanada’da gelişmiştir. Bu nedenle o bölgelerde çok fazla seçenek vardır. Ancak bu yapılar, Türkiye’de giderek artan bir kullanıma sahiptir. Bu noktada Mod Çelik Yapı, alanında profesyonel çalışanları ve yüksek kalitedeki ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Hafif çelik, karbon çelikler arasında bulunan en hafif çeliktir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan hafif çelik yapılar, aynı zamanda birçok özelliğe de sahiptir. Peki hafif çelik yapının özellikleri nelerdir?
 
1. Uygun Fiyatlıdır
Hafif çelik yapılar, bütçe dostu yapılar olarak karşımıza çıkar. Özellikle az sayıda ekipman ile inşa edilebilir olması ekonomik açıdan bir artıdır. Ayrıca soğuk şekillendirme yöntemi ile üretilen yapılar, sıcak şekillendirme yöntemine göre daha uygun fiyatlıdır.
2. Boyutsal Stabilite Sağlar
Hafif çelik yapılar inorganik bir özelliktedir. Bu nedenle çürümezler. Aynı zamanda çatlamayan ve de genleşmeyen bir yapıya sahiptirler. Genleşmeyen bir forma sahip olması nedeniyle boyutsal bir stabilite sağlar.
3. Hafif ve Dayanıklıdır
Hafif çelik yapılar, soğuk şekil verme yöntemiyle üretilir. Bu yöntem ile hafif elemanlar üretilebilmektedir. Ancak hafif çelik yapıların yük taşıma kapasitesi, ağırlık oranına göre oldukça yüksektir. Hafif çelik yapılar, depreme dayanıklılığı ile de bilinir. Aynı büyüklükte inşa edilen betonarme yapılara göre daha hafiftir. Bu sayede yapının yükü azalırken depreme karşı dayanıklılığı artar.
4. Kolay Kurulabilen Bir Yapıya Sahiptir
Hafif çelik yapılar, prefabrik yapılar gibi kolaylıkla kurulabilen yapılardır. Bu da inşaat süresini büyük bir ölçüde azaltmaktadır. Ayrıca hızlı bir şekilde sökülüp tekrar kurulabilir bir yapıya sahiptir.
5. Çevre Dostudur
Çelik ürünler genel olarak geri dönüştürülebilir bir yapıdadır. Hafif çelik ise birçok çelik türüne göre çok daha az malzeme üretilerek elde edilir. Bu da çevreye daha az zarar veren bir durumdur. Ayrıca hafif çelik, tıpkı diğer çelik türleri gibi haşerelenme yapmaz. Bu sayede herhangi bir kimyasal işlemden geçmediği için doğaya zararlı olan maddelerin salınımına da neden olmaz.
6. İnsan Hatası Azdır
 
Hafif çelik yapılar, insanın fiziksel gücü ile değil, makineler tarafından fabrikalarda üretilir. İnsanlar tarafından yapılan müdahale çok az olduğu için ortaya çıkan hata payı da oldukça az seviyededir.
 
Hafif Çelik Yapı Kullanım Alanları
Hafif çelik yapıların diğer çelik türlerine oranla daha ekonomik olduğundan bahsettik. Bu durum hafif çelik yapıların tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden birisidir. Ekonomik olması, kolay kurulabilir olması ve pek çok özelliğe ile hafif çelik yapılar birbirinden farklı birçok alanda tercih edilebilir. Peki, hafif çelik yapının kullanıldığı yerler nerelerdir?
 
• Asma Kat Yapımında Kullanılır
Hafif çelik yapılar, betonarme yapılar ve ahşap yapılarda uygulanılan asma kat, yapının bölünmesi ile çekme kat oluşturulmasına denir. Hafif olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen hafif çelik, asma kat için uygun bir profil oluşturur.
• Çatı Yapımında Kullanılabilir
Hafif çeliğin yapıda ilk kullanıldığı alanlardan bir tanesi olan çatı, hafif ve dayanıklı olması nedeniyle tercih edilir. Ayrıca ekonomik ve kolay uygulanabilir bir yapı olması da yine çatı yapımında kullanılmasında etkilidir.
• Endüstriyel Yapılarda Tercih Edilebilir
Endüstriyel yapılar, üretimin gerçekleştiği yerler olup, teknik açıdan montaj, işleme ve depolama gibi işlemlere uygun olmalıdır. Özellikle hafif çelik yapının dayanıklı olması, endüstriyel alanlarda tercih edilmesini etkiler. Öyle ki deprem bölgelerinde bulunan fabrikalarda, daha çok hafif çelik yapının kullanılması da temel olarak bununla ilgilidir.
• Bölme Duvarlarda Kullanılabilir
Bölme duvar, birbirinden bağımsız alanlar yaratan yapı malzemesidir. Genellikle kurumsal şirketlerde kullanılan bölme duvar, çalışanlara özgür bir alan tanır. Bölme duvar yapımında ise pratik olması nedeniyle hafif çelik kullanımına oldukça önem verilir.
• Konut Yapımında Kullanılabilir
Günümüzde prefabrik evler gibi hafif çelik yapıdaki evlerin, konut yapımında tercih edilmesi artarak devam eden bir haldedir. Hafif çelik yapı kullanımı, sahip olduğu birçok avantaj ile hem ev sahibine hem de inşaat şirketine birçok kolaylık sağlar.
• Eğitim ve Sağlık Binalarının Yapımında Tercih Edilebilir

Sadece konut yapımında değil aynı zamanda eğitim ve sağlık amaçlı binaların yapımında kullanılan hafif çelik yapı, özellikle dayanıklı ve pratik olarak kurulabilmesi nedeniyle tercih edilir.

Ağır Çelik Yapı ile Hafif Çelik Yapı Arasındaki Farklar Nelerdir?
Daha büyük yapılarda tercih edilen ağır çelik, daha küçük yapılarda uygulanan hafif çelik ile karşılaştırıldığında aralarında iki temel fark olduğunu söyleyebiliriz. Bu farklar ise aşağıda belirtildiği gibidir:
 
Maliyet: Hafif çelik yapı ile ağır çelik yapı arasındaki en önemli fark hafif çeliğin ağır çeliğe göre daha az maliyetli olmasıdır.
Büyüklük: Hafif çelik genellikle en fazla 2 katlı yapılarda uygulanırken ağır çelik ise daha fazla kata sahip yapılarda tercih edilir.
Eğer siz de dayanıklı ve hafif olması ile ön plana çıkan hafif çelik bir yapı düşünüyorsanız prefabrik yapı sektörünün öncülerinden Mod Çelik Yapı ayrıcalığı ile hayallerinizdeki yapıya kavuşabilirsiniz! 

 

الآخرين أخبار

كما هيكل Mod الصلب ، مع فريق المهنية والمعدات ، ونحن أكمل بدقة مراحل التصنيع والتجميع لهياكل البناء الصلب في مختلف المجالات مع ملاءمة فنية.

Romanya prefabrik ucuz evler

romanya prefabrik evlerin avantajları
شاهد المزيد

hafif çelik ev romanya fabrikası

hafif çelik ev romanya fabrika üretim tesisi
شاهد المزيد

Marble Wall Panel Romanya

Romanya duvar kaplama malzemesi satışları başladı.
شاهد المزيد

WPC exterior Romania

material de placare exterioară românia wpc
شاهد المزيد

رومانيا PVC الداخلية

بدأت مبيعاتنا من مواد طلاء الديكور الداخلي PVC في رومانيا!
شاهد المزيد

إنشاء مصنع الهياكل الفولاذية الخفيفة في رومانيا

تم إنشاء مصنعنا لإنتاج الفولاذ الخفيف في رومانيا.
شاهد المزيد

بدأت مبيعاتنا من الديكور وك الرومانية

وك مواد الديكور هي في رومانيا الآن !!!
شاهد المزيد

Hatay depreme dayanıklı konutlar

Hatay hafif çelik yapı evler
شاهد المزيد

مراحل تركيب المباني الفولاذية الخفيفة في رومانيا

بادئ ذي بدء ، نقوم بتصميم الفيلات الفولاذية أو المنازل الفولاذية أو الفيلات الجاهزة والمنازل الجاهزة بما يتماشى مع رغباتك ونقدم لك الهيكل الأنسب.
شاهد المزيد

كابينة أمن إسرائيل

تل أبيب كابينة أمنية محمولة القدس
شاهد المزيد

منازل الحاويات في إسرائيل

بيع - شراء حاويات القدس
شاهد المزيد

Firma romaneasca de case de module

case modulare romania
شاهد المزيد

Firma romaneasca de case de module

case modulare romania
شاهد المزيد

House Container Romania – Containere Modulare Romania


شاهد المزيد

Almanya tiny haus modül evler

Almanya tiny haus modül evler Sağlık evde başlar Enerji verimli, sürdürülebilir ve sağlıklı evler için akıllı inşaat çözümleri. Monte Edilebilir Evler kategorisinde bir servis uzmanı bulmanız mı gerekiyor ? Doğru fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız . Sadece bir istek girin.
شاهد المزيد

Fransa hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

FRANSA HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA,FRANSA HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA,FRANSA KONTEYNER
شاهد المزيد

Almanya hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

ALMANYA PREFABRİK,ALMANYA HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA,ALMANYA HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA,ALMANYA KONTEYNER
شاهد المزيد

Polonya hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

POLONYA PREFABRİK POLONYA HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA, POLONYA HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA, POLONYA KONTEYNER, POLONYA BUNGALOV, POLONYA SANDWİCH, POLONYA TİNY HOUSE Ev alma hayali kuranlara müjdeli haber geldi..
شاهد المزيد

Slovakya hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

Ev alma hayali kuranlara müjdeli haber geldi..SLOVAKYA PREFABRİK
شاهد المزيد

Macaristan hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

Ev alma hayali kuranlara müjdeli haber geldi..Macaristan hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house
شاهد المزيد

Sırbistan hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

SIRBİSTAN PREFABRİK SIRBİSTAN HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA, SIRBİSTAN HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA, SIRBİSTAN KONTEYNER, SIRBİSTAN BUNGALOV, SIRBİSTAN SANDWİCH, SIRBİSTAN TİNY HOUSE Ev alma hayali kuranlara müjdeli haber geldi.
شاهد المزيد

Azerbeycan hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

AZERBEYCAN PREFABRİK AZERBEYCAN HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA, AZERBEYCAN HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA, AZERBEYCAN KONTEYNER, AZERBEYCAN BUNGALOV, AZERBEYCAN SANDWİCH, AZERBEYCAN TİNY HOUSE Ev alma hayali kuranlara müjdeli haber geldi..
شاهد المزيد

arnavutluk hafif çelik çerceve konteyner prefabrik tiny house

ARNAVUTLUK PREFABRİK ARNAVUTLUK HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA, ARNAVUTLUK HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA, ARNAVUTLUK KONTEYNER, ARNAVUTLUK BUNGALOV, ARNAVUTLUK SANDWİCH, ARNAVUTLUK TİNY HOUSE Ev alma hayali kuranlara müjdeli haber geldi..
شاهد المزيد

BULGARİSTAN HAFİF ÇELİK ÇERCEVE,KONTEYNER,PREFABRİK,TİNY HOUSE

BULGARİSTAN PREFABRİK, BULGARİSTAN HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA, BULGARİSTAN HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA, BULGARİSTAN KONTEYNER, BULGARİSTAN BUNGALOV, BULGARİSTAN SANDWİCH, BULGARİSTAN TİNY HOUSE
شاهد المزيد

YUNANİSTAN HAFİF ÇELİK ÇERCEVE,KONTEYNER,PREFABRİK,TİNY HOUSE

YUNANİSTAN PREFABRİK, YUNANİSTAN HAFİF ÇELİK ÇERCEVE BİNA, YUNANİSTAN HADDE ÇELİK ÇERCEVE BİNA,YUNANİSTAN KONTEYNER, YUNANİSTAN BUNGALOVYUNANİSTAN SANDWİCH, YUNANİSTAN TİNY HOUSE
شاهد المزيد

Almanya Çelik Konstrüksiyon


شاهد المزيد

Almanyada Hafif Çelik Bina

Hafif Çelik Ev Almanya hakkında detaylı bilgileri bulabileceğiniz sitemizde, Mod çelik yapı, sektörde deneyimlerini sizlerle paylaşmaktan onur duymaktadır.
شاهد المزيد

Girne,Gazimağusa,Güzelyurt,İskele,Lefke,Lefkoşa çelik yapı firması

kıbrıs çelik konstrüksiyon inşaat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.
شاهد المزيد

Hatay prefabrik firmaları

Hatay'da Prefabrik Ev Kullanımımı Gün Geçtikçe Artıyor! Villa Prefabrik Evler, her türlü iklim koşuluna uyumlu, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılardır. Ortalama elli yıl olarak biçilen ömrü gerekli bakımların gerekli zamanlarda düzenli olarak yapılmasıyla yüz yıla kadar çıkmaktadır. Kullanıcı, sahibi olduğu arazinin büyüklüğüne göre istediği boyutlarda, ister tek katlı prefabrik ev ister iki katlı prefabrik ev müstakil evine hızlı ve en ekonomik şekilde sahip olabilmektedir.
شاهد المزيد

kuşadası prefabrik ev yapan firmalar

ÇELİK EV, ÇELİK EV FİYATLARI, ÇELİK EV MODELLERİ, Genel, KONTEYNER FİYATLARI, KONTEYNER İMALATI, KONTEYNER MODELLERİ, PREFABRİK EV, PREFABRİK EV FİYATLARI, PREFABRİK EV MODELLERİ
شاهد المزيد

kuşadasi Aydın Çelik Konstrüksiyon Firması

Kuşadasi Aydın Konstrüksiyon HAFİF-HADDE çelik olarak istediğiniz projeye uygun olarak imalat,montaj ve anahtar teslim konutları yapabiliriz.
شاهد المزيد

Kuşadası inşaat ruhsatı proje hazırlanması

kuşadası mimari proje hazırlanması,kuşadası statik proje hazırlanması,kuşadası elektrik projesi hazırlanması,sıhhı tesisat proje hazırlanması
شاهد المزيد

kuşadası tadilat

Kuşadası ve çevresi Yapı, Tadilat, Dekorasyon, Elektrik ve su tesisat işleri, Boya badana işleri, Fayans, Seramik ve laminant işleri itina ile yapılır. Kuşadası yapı tadilat , Kuşadası tadilat işleri , Kuşadası boya badana , Çatı tadilat , Tadilat ve dekorasyon , Fayans seramik tesisat , Elektrik ve su tesisat işleri, Deniz inşaat Yapı ve Dekorasyon
شاهد المزيد

النمسا البيت الجاهز

كل شخص لديه حلم في امتلاك منزل خاص به في حياته.
شاهد المزيد

كيرينيا قبرص الحاويات

يُفضل استخدام الحاويات المكتبية لإنشاء مساحات معيشة سريعة وبأسعار معقولة في مواقع البناء.
شاهد المزيد

بيت جاهز النمسا

يتم تقديم المنزل الجاهز النمساوي لعملائنا خطوة بخطوة.
شاهد المزيد

البيت القبرصي الجاهز

كيرينيا هي واحدة من أجمل مدن قبرص. تظهر الحاجة إلى البيوت الجاهزة نفسها هنا أيضًا.
شاهد المزيد

النمسا لمواد البناء

الركام ، الذي يعد أيضًا من بين مواد البناء النمساوية الخام ، له منطقتان مختلفتان للاستخدام.
شاهد المزيد

قبرص ، كيرينيا لمواد البناء

تختلف مواد البناء القبرصية حسب نوع البناء.
شاهد المزيد

قبرص للانشاءات الفولاذية

يفضل خاصة في المناطق الجغرافية المعرضة لخطر الزلازل حيث يتم تصنيع جميع أنظمة النقل في هياكل الإنشاءات الفولاذية من الفولاذ
شاهد المزيد

أثينا ، ثيسالونيكي ، اليونان ، باتراس الجاهزة

في المنازل الجاهزة المفصلة بتقنية Mod Steel Construction ، يتم توفير خدمات تصميم وتصميم المشروع من خلال مراعاة لوائح البناء الحالية.
شاهد المزيد

أثينا ، ثيسالونيكي ، اليونان ، هيكل باتراس الصلب

الجدران ممتلئة وصلبة ولها هيكل صلب.
شاهد المزيد

أثينا ، ثيسالونيكي ، اليونان ، باتراس لمواد البناء

يتم الانتهاء من الإنشاءات ، وهي الأشكال الأولى للمساحات المعيشية ، بمساعدة مواد البناء.
شاهد المزيد

أثينا ، ثيسالونيكي ، اليونان ، باتراس ، حاوية فوروس

البيوت الحاوية هي الحل الأمثل لاحتياجاتك للعيش في مزارع العنب والحديقة والحقل.
شاهد المزيد

نيقوسيا ، قبرص ، كيرينيا ، منزل إسكيل المنقول

أنظمة المنزل المحمول هي في الواقع منازل حاويات.
شاهد المزيد

أثينا ، ثيسالونيكي ، منزل باتراس المتحرك

الهدف من مشروعنا في هذا المفهوم "المحمول" هو إنشاء مبنى مريح ومريح ومحمول من خلال حل مساحات المعيشة الأساسية التي يجب أن تكون في منزل في منطقة صغيرة.
شاهد المزيد

الناصرة ، إيلات ، حيفا ، بيت الطبري المتنقل

المنازل المحمولة ، هي المفضلة الجديدة لأولئك الذين يحلمون بحياة بسيطة ومريحة في المساحات الصغيرة ، احتلت مكانها بين أكثر مشاريعنا شعبية مؤخرًا.
شاهد المزيد

الناصرة ، إيلات ، حيفا ، التبرية الجاهزة

تم تصميم المنازل الجاهزة خصيصًا لك بناءً على احتياجاتك وطلباتك.
شاهد المزيد

الناصرة ، ايلات ، حيفا ، التبيرية للهيكل الفولاذي

الهياكل الفولاذية عبارة عن نظام بناء يستخدم في الغالب في مباني مصانع الهياكل الفولاذية ، وحظائر الهياكل الفولاذية ، والمنشآت الرياضية ذات الهياكل الفولاذية ، ومستودعات الهياكل الفولاذية ، وورش الهياكل الفولاذية ، مع نظام يمتد على نطاق واسع وارتفاع ، يلبي احتياجات المناطق الحديثة والصناعية .
شاهد المزيد

صفد ، عكا ، حيفا ، الطبرية لمواد البناء

للطلاء والكسوة الخارجية في المبنى الخاص بك تحت الإنشاء ؛ في منزلك جاهزًا للجلسة ، فإن مواد البناء التي تختارها لأغراض مثل العزل والديكور ليست عملية فقط ، ولكنها أيضًا مقاومة للتآكل لفترة طويلة.
شاهد المزيد

حاوية بوفيه مقهى إيلات

حاويات بوفيه المقهى عبارة عن حاويات تستخدم كمنافذ للأطعمة والمشروبات.
شاهد المزيد

ميزة الحاويات في منطقة التبرية

حاوية؛ إنه جهاز نقل وحفظ بمعايير دولية.
شاهد المزيد

حاويات حيفا

توفر حاويات المعيشة ذات النظام المفكك راحة وميزة كبيرة للشحن في حالة شحنات الطرود.
شاهد المزيد

منازل حاويات في عكا

منازل الحاويات هي خيارات معيارية مناسبة للغاية من حيث سهولة عمليات الشراء والتركيب والاستخدام الآمن لسنوات عديدة.
شاهد المزيد

مبيعات الحاويات في إسرائيل صفد

يفضل استخدام حاويات Mod Steel كمساكن للمهاجع ومباني للمكاتب في مواقع البناء.
شاهد المزيد

لماذا تختار وزارة الدفاع الجاهزة منازل؟

يعد المنزل الجاهز ، الذي يوفر الراحة في مناطق المعيشة ، واحدة من أكثر الشركات نجاحًا في هذا القطاع.
شاهد المزيد

ما هو وقت الاستخدام التقريبي للمنزل الجاهزة؟

المسألة الأولى التي يجب تعلمها قبل بناء منزل الجاهزة هي المدة التقريبية للمنزل الجاهزة.
شاهد المزيد

لماذا الصلب في ألمانيا؟

تتعرض أنظمة الصلب لأحمال زلازل أقل بسبب وزنها الخفيف ، فهي قوية.
شاهد المزيد

جورجيا الهيكل الصلب

نظام حامل الصلب الخفيف: لمحات من الألواح المجلفنة على شكل بارد مكونة من 6 طبقات ملتوية من S220-S350 من الشعر المجلفن (مثل U ، C ، Z) المستخدمة في النظام.
شاهد المزيد

بناء قبرص الجاهزة

هذا هو النظام الذي يتم فيه استخدام الناقلات عن طريق الدمج مع نظام ناقل يتكون من مربعات مدلفنة على الساخن وأنابيب أو 60 سم وسيطة من الشعر المجلفن المدرف على البارد U.
شاهد المزيد

كيف يتم بناء المنزل الجاهزة؟

الاهتمام في المنازل الجاهزة يتزايد يوما بعد يوم. الناس يفضلون المنازل الجاهزة لأن لديهم العديد من المزايا.
شاهد المزيد

لماذا الجاهزة؟

يتم تشكيل الأجزاء عن طريق التجميع المسبق والتجميع.
شاهد المزيد

لماذا الفولاذ؟

الصلب لا تحد أبدا التصميم المعماري ، بل على العكس تشجع على تصاميم جديدة.
شاهد المزيد

المباني التعليمية الجاهزة

أول ميزة موثوق بها للمباني حيث يستمر آلاف أطفالنا في مواصلة تعليمهم هي بناء السلامة.
شاهد المزيد

هل يمكن تفكيك البيوت الجاهزة وإعادة تركيبها؟

واحد من أكثر المواضيع إثارة للاهتمام هو أن المنازل الجاهزة لا يمكن تثبيتها وتركيبها في أماكن مختلفة.
شاهد المزيد

كيفية بناء منزل الجاهزة في هاتاي؟

الاهتمام في المنازل الجاهزة في أنطاكيا يزداد يوما بعد يوم. الناس يفضلون المنازل الجاهزة بسبب مزاياها العديدة.
شاهد المزيد

مزايا ميزات البيت الجاهزة

مع المناطق الوظيفية مثل منطقة مريحة ، هندسة معمارية داخلية سهلة وعدد من الغرف ، حديقة وتراس ، كل شخص يريد امتلاك منزل
شاهد المزيد

حول حاوية قابلة للطي في هاتاي

أدت الحروب والكوارث الطبيعية في جميع أنحاء العالم إلى تفضيل مواقع أبسط وأكثر أمنا في أماكن معيشتها.
شاهد المزيد