Çelik konstrüksiyon, en önemli malzemesi çelik olan genellikle de inşaat sektöründe kullanılan yapılardır.
 Bu yapılardaki çelik konstrüksiyon donanımları, doğal afetlere dayanıklı yapı üretimini sağlar. Bir diğer önemli özelliği de esneklik ve çatlama olmadan bükülebilir olmasıdır. Bir deprem olması halinde esneyebilecek yapıdadır.
Çelik yapıların projelendirilmesi, detaylandırılması; Endüstriyel Sanayi tesisleri, spor salonları, alışveriş merkezleri, otel, iş merkezi imalat ve montajları, Çelik yapı mekanik aksam imalat ve montaj işleri, Çelik konstrüksiyon bunker, tank vb. imalat ve montaj işleri, Çelik çok katlı imalat ve montaj işleri yapılmaktadır.
 

Diğer Hizmetlerimiz

Kişiye özel proje sistemimizle, size özel projeleri sizinle birlikte tasarlayıp oluşturan proje ekibimiz ile ‘farkımız tarzımız’ ilkesiyle hayalleri gerçekleştiriyoruz.

Z giriş sundurma


Daha Fazla

Yüzen prefabrik ev


Daha Fazla

Çelik villa üçgen bina


Daha Fazla

Çelik villa 3


Daha Fazla

Çelik villa 2


Daha Fazla

Çelik villa 1


Daha Fazla

Ağır Çelik Konstrüksiyon Yapılar Faaliyet Alanları

Fabrika, atölye, hangar gibi ticari yapılarla hemen kazanmaya başlamak isteyenlerle deprem risk tehditine kalıcı çözüm üretilmek istenen konutlar, ofisler, avmler, okullar, hastaneler gibi sınırsız yaşam alanı ihtiyaçlarına çelik konstrüksiyon yapılar ilk önerilecek yapı modelidir.
Daha Fazla

Hadde Çelik Konstrüksiyon Ev Nedir?

Çelik konstrüksiyon hadde yada hafif çelik yapı sistemleri, galvaniz paslanmaz saclar kullanılarak yapılan yapılardır.
Daha Fazla