Çelik konstrüksiyon hadde yada hafif çelik yapı sistemleri, galvaniz paslanmaz saclar kullanılarak yapılan yapılardır.
Hadde Çelik konstrüksiyon evler ne kadar dayanıklı?
Çelik yapı sistemlerinin dayanıklı olduğu,Bu sistemlerin uzun ömürlü olarak tasarlandığını, çelik konstrüksiyon evlerin betonarme binalara göre depreme dayanıklı olduğunu, Çelik konstrüksiyon evlerin ortalama olarak 75 ila 80 yıl kullanılabileceğini evlerin betonarme binalar gibi bakım gerektirmediği “Betornarme binalar 30 yılın ardından deformasyona uğradını Sonrasında ise bakım gerektirdiğini . Betorname binalarda dış cephe izolasyonu da yapmanız gerektiğini. Çelik konstrüksiyon evler bakıma ihtiyaç duymadığını. Kendiliğinden izolasyonlu oldugunu. Yazın serin kışın sıcak olduğunu dile getirmek isteriz.
 

Diğer Hizmetlerimiz

Kişiye özel proje sistemimizle, size özel projeleri sizinle birlikte tasarlayıp oluşturan proje ekibimiz ile ‘farkımız tarzımız’ ilkesiyle hayalleri gerçekleştiriyoruz.

Z giriş sundurma


Daha Fazla

Yüzen prefabrik ev


Daha Fazla

Çelik villa üçgen bina


Daha Fazla

Çelik villa 3


Daha Fazla

Çelik villa 2


Daha Fazla

Çelik villa 1


Daha Fazla

Ağır Çelik Konstrüksiyon Yapılar Faaliyet Alanları

Fabrika, atölye, hangar gibi ticari yapılarla hemen kazanmaya başlamak isteyenlerle deprem risk tehditine kalıcı çözüm üretilmek istenen konutlar, ofisler, avmler, okullar, hastaneler gibi sınırsız yaşam alanı ihtiyaçlarına çelik konstrüksiyon yapılar ilk önerilecek yapı modelidir.
Daha Fazla

Hadde Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon, en önemli malzemesi çelik olan genellikle de inşaat sektöründe kullanılan yapılardır.
Daha Fazla