Önesa alışveriş merkezi karşısı 2517 Sk. No : 7/1 Merkez/DEFNE/TÜRKİYE
Fabrika, atölye, hangar gibi ticari yapılarla hemen kazanmaya başlamak isteyenlerle deprem risk tehditine kalıcı çözüm üretilmek istenen konutlar, ofisler, avmler, okullar, hastaneler gibi sınırsız yaşam alanı ihtiyaçlarına çelik konstrüksiyon yapılar ilk önerilecek yapı modelidir.
 • Çelik Konstrüksiyon Hangar İnşaatları 
Çelik depolarda olduğu gibi, çelik hangar binalarında da ihtiyaca uygun olarak vinç kullanabilme imkânı mevcut olup, talep edildiğinde bu ihtiyaç Mod Çelik Yapı tarafından da karşılanabilmektedir. Yine ihtiyaca uygun olarak gerektiğinde izolasyonlu sandviç panelden imal duvarlar ve çatı kaplamaları, ya da gerek olmadığında yalnızca hadveli galvaniz sac ile kaplanabilmektedir.
 
• Çelik Konstrüksiyon Çok Katlı Yapılar 
Hazır yapı sektöründe müşterilerimizden gelen talepler ve ihtiyaçları doğrultusunda daha hızlı, daha iyi kalitelide, daha geniş açıklıklara sahip, daha sağlam ve daha yüksek katlı yapıların uygulanması kaçınılmaz olmaktadır. Çok katlı yapılar projemiz ile gelişen teknolojilere uyum sağlamayı ve ilerletmeyi hedeflerken, temel olarak üretim sisteminde gelişen teknolojilerin kullanılabileceği bir sistem kurulumu gerçekleştirilmektedir.
 
• Antrepo ve Depo İnşaatları 
Hafif çelik sistemden kaynaksız sistem teknolojisi ile üretilen çelik depolar, müşterilerin ihtiyacına uygun olarak yüksekliği 4 m’den 10 m’ye kadar üretilebilmektedir. Bu tarz yapıların içerisinde gerektiğinde asma vinç ya da hareketli vinç kurulumu da Mod Çelik Yapı tarafından yapılabilmektedir.
 
Bu tarz depolar yurt içinde de yurt dışında çok farklı özellik ve ölçülerde kurularak müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Bu seçenekler arasında duvarların ve çatının izolasyonlu olması ve bu izolasyon çeşidinin de binanın kurulacağı bölgeye göre belirlenmesi bulunmaktadır. Bu sayede depo içerisinde muhafaza edilecek ürünleri sağlıklı bir şekilde korunması sağlanmaktadır.
 
• Endüstriyel Tesis İnşaatları 
Firmamız, alanında uzman mühendisler ile birlikte herhangi bir tesisin tasarım projelendirme ve maliyet çalışmalarını yapmaktadır. Yatırımlarınızı en verimli şekilde kullanabilmek; doğru ekipman tasarımı, derinlemesine analiz ve profesyonel bir üretiminden geçer.  Doğru tasarım da uzman ekip ve yıllara dayanan tecrübe ile mümkün hale gelir. Bu noktada mühendislerimiz proje değerlerine göre bir tasarım yaparak işe koyulur ve orataya çıkan sonuçlar yatırımcıyla paylaşılarak tesis için en karlı öneriler sunulur ve değerlendirilir.
 
• Fabrika Binası İnşaatları 
Çelik konstrüksiyon fabrika yapımı konusunda mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermekteyiz. Her türlü ihtiyaca hizmet edecek sanayi kuruluşları çeşitli özel tasarımlara sahip olabilmektedir. Bu gibi durumlarda standart veya özel tasarım çelik konstrüksiyon fabrikaları mühendislerimiz sizin için projelendirmektedir.
 
• Cephe Çatı Kaplama Sistemleri 
 
• Çelik Köprü İnşaatları 
 
• Tenis Kortları 
 
• Kapalı Halı Sahaları 
Halı saha çelik konstrüksiyonu yaptığımız hangar, depo, fabrika gibi büyük yapıların çelik konstrüksiyonlarına göre çok daha kolay ve yapım süresi çok daha kısadır. Tecrübeli ekiplerimiz ile açık halı saha konstrüksiyonu imalatı bir hafta on gün gibi bir sürede, kapalı halı saha çelik konstrüksiyonu imalatı ise 15-20 gün gibi kısa sürelerde yapılarak teslim edilmektedir. Halı saha demir konstrüksiyonu dışında kalan suni çim halı, tel, ağ ve branda gibi ürünlerin montajı ise partner firmamız tarafından yapılmaktadır. Türkiye’de üretilen en kaliteli suni çimleri kullanmaktayız. Halı saha yapımı maliyeti için bizi arayınız.
 
• Kapalı Yüzme Havuzu Çatıları 

Diğer Hizmetlerimiz

Kişiye özel proje sistemimizle, size özel projeleri sizinle birlikte tasarlayıp oluşturan proje ekibimiz ile ‘farkımız tarzımız’ ilkesiyle hayalleri gerçekleştiriyoruz.

Z giriş sundurma


Daha Fazla

Yüzen prefabrik ev


Daha Fazla

Çelik villa üçgen bina


Daha Fazla

Çelik villa 3


Daha Fazla

Çelik villa 2


Daha Fazla

Çelik villa 1


Daha Fazla

Hadde Çelik Konstrüksiyon Ev Nedir?

Çelik konstrüksiyon hadde yada hafif çelik yapı sistemleri, galvaniz paslanmaz saclar kullanılarak yapılan yapılardır.
Daha Fazla

Hadde Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon, en önemli malzemesi çelik olan genellikle de inşaat sektöründe kullanılan yapılardır.
Daha Fazla