Önesa alışveriş merkezi karşısı 2517 Sk. No : 7/1 Merkez/DEFNE/TÜRKİYE
Kompozit Deck, Havuz Kenarı, Bahçe, Teras, Banyo içi, Küvet altı gibi ıslak zemin üzerine uygulanan değişik ve zorlu hava şartlarına dayanıklı ahşap ve PVC karışımı malzemedir.
Kompozit Deck dayanıklı, kolay işlenebilir, bakım gerektirmeyen, boyanabilir çevre dostu, geri dönüşümlü yeni nesil organik ürünlerdir.
Kompozit Decklerin altına döşenen ızgara sayesinde suyun hızlı ve etkili bir şekilde süzülmesini sağlar.
Kompozit Deck’in ızgaraya montajında galvanizli paslanmaz aparat ya da plastik aparatlar kullanılmalıdır.
Deck malzeme, belli oranlarla ağaç malzeme ve plastik karışımı olan Kompozit Deck’tir. Kompozit Deck yarı doğal bir üründür. Deck markalı ürünler; %55 Ağaç Talaşı, %45 oranında PVC ve belli miktarda koruyucu bağlayıcı maddelerin bir araya gelmesi ile elde edilebilen çevre dostu ürünlerdidr. Bu ürünler dış cephe ve zeminlerde çeşitli şekillerde kullanılabilir olup kışın soğuk, yağmurlu ve karlı; yazın sıcak ve güneşli hava koşullarına dayanıklı ürünlerdir.
 

Diğer Hizmetlerimiz

Kişiye özel proje sistemimizle, size özel projeleri sizinle birlikte tasarlayıp oluşturan proje ekibimiz ile ‘farkımız tarzımız’ ilkesiyle hayalleri gerçekleştiriyoruz.

Ahşap Kompozit Deck Zemin Kaplama

Yer döşeme ürünleri ahşap içerikli ve ahşap görünümlü olması ile çekiciliği artmakta ve insan tabiatına uygun bir malzeme olarak ortaya çıkmaktadır.
Daha Fazla

Kompozit Deck Özellikleri

Kompozit Deck zemin sistemi birçok farklı uzak doğu ağacından elde edilen doğal bir üründür.
Daha Fazla