Önesa alışveriş merkezi karşısı 2517 Sk. No : 7/1 Merkez/DEFNE/TÜRKİYE

Framecad Sistemi

Soğuk şekillendirilmiş çelik konstrüksiyon ve işlemler, tüm dünyadaki inşaat şirketleri tarafından giderek daha fazla kullanılmaktadır.
Soğuk şekillendirilmiş çelik konstrüksiyon ve işlemler, tüm dünyadaki inşaat şirketleri tarafından giderek daha fazla kullanılmaktadır. Soğuk şekillendirilmiş çeliğin çok yönlü doğası ve FRAMECAD sistemi, orta yükseklikte ve konut binaları, depo, ticari binalar, cepheler, modüler binalar, bölmeler ve daha fazlasının hızlı ve etkili bir şekilde inşa edilmesini sağlar.
 
FRAMECAD sistemi, çeşitli inşaat türleri için uygun ağ kirişleri, kafes kirişler, yapısal çerçeveleme ve dahili bölmeler tasarlama ve inşa etme yeteneğinin kilidini açar.
 
Çok çeşitli uygulamalarda soğuk şekillendirilmiş çeliğin uygulanmasıyla kazanılan zaman tasarrufu ve kalite güvencesi nedeniyle, FRAMECAD'in neden Dünyanın İnşa Etme Yolu olduğu açıktır .
 
ÇOK YÖNLÜ BİR DÜNYA
Soğuk şekillendirilmiş çelik konstrüksiyon ve işlemler, tüm dünyadaki inşaat şirketleri tarafından giderek daha fazla kullanılmaktadır, soğuk şekillendirilmiş çeliğin çok yönlü doğası ve FRAMECAD sistemi , orta katlı ve konut binaları, depolama, ticari binalar, cepheler, modüler yapıların hızlı ve etkili bir şekilde inşa edilmesini sağlar. binalar, bölmeler ve daha fazlası.
 
FRAMECAD Sistemi, çok çeşitli inşaat türleri için uygun ağ kirişleri, kafes kirişler, yapısal çerçeveleme ve dahili bölmeler tasarlama ve inşa etme yeteneğinin kilidini açar.
 
Çok çeşitli uygulamalarda soğuk şekillendirilmiş çeliğin uygulanmasıyla kazanılan zaman tasarrufu ve kalite güvencesi nedeniyle, FRAMECAD'in neden Dünyanın İnşa Etme Yolu olduğu açıktır .
 
Framecad teknolojisi bizimle avrupa birliği ülkeleri dahilinde Romanya,Moldova,Macaristan,Yunanistan,Almanya,Hollanda,isviçre,Hırvatistan,Bulgaristan ve daha birçok ülkeye hafif çelik bina teknolojisini taşımaktayız.

Diğer Hizmetlerimiz

Kişiye özel proje sistemimizle, size özel projeleri sizinle birlikte tasarlayıp oluşturan proje ekibimiz ile ‘farkımız tarzımız’ ilkesiyle hayalleri gerçekleştiriyoruz.