Hafif çelik sistemde üretilen diğer bina tiplerinde olduğu gibi, sağlık yapılarında da Mod Yapı çok iddialıdır.
Sağlık Yapıları
Hafif çelik sistemde üretilen diğer bina tiplerinde olduğu gibi, sağlık yapılarında da Mod Yapı çok iddialıdır. Bunun en büyük nedenlerinden biri binaların üretiminden montajına hiçbir aşamasında aspest içeren bir malzeme kullanılmaması ve kullanılan tüm malzemelerin sağlığa zararlı olmayışındandır. Kullanılmakta olan fibercementin yangına ve suya dayanıklılık konusunda 1. Sınıf olması da artı bir etkendir.
Mod Yapı’nın alt yapısını sağladığı elektrik ve sıhhi tesisatlar yoluyla da gerekli olan tıbbi cihazlarına sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanımı mümkün olabilmektedir. Gerektiğinde trifaze elektrik gücü de sağlanabilen sistem, her türlü cihaza güç sağlayabilecek çeşitliliğe sahiptir.

Diğer Hizmetlerimiz

Kişiye özel proje sistemimizle, size özel projeleri sizinle birlikte tasarlayıp oluşturan proje ekibimiz ile ‘farkımız tarzımız’ ilkesiyle hayalleri gerçekleştiriyoruz.

Hafif Çelik Tek Katlı Evler

Hafif Çelik Çerçeveli taşıyıcı sistemlerin ilk uygulamaları 1960’li yılların sonunda Almanya’da yapılmıştır.
Daha Fazla

Hafif Çelik Dubleks

Çok katlı bir yapının çok kısa bir zamanda tamamlandığı günler artık hayal değil.
Daha Fazla

Hafif Çelik Villa Evler

Galvanizli hafif çelik konstrüksiyon yapı teknolojisinin kullanıldığı lüks hafif çelik villalar, estetik görünümleri ile fark yaratmaktadırlar.
Daha Fazla

Modern Ofis Binaları

Çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından genellikle kalıcı olarak yaptırılan idari binalar, şantiye mobilizasyonunda yer alan ofis yapıları bu kategori içerisinde değerlendirilir.
Daha Fazla

Satış Ofisleri,İşyerleri

Mod Yapı’ nın üreterek müşterilerinin hizmetine sunduğu satış ofisleri çok farklı konseptte olabilmektedir.
Daha Fazla

Çelik Depo-Hangar Yapıları

Hafif çelik sistemden kaynaksız sistem teknolojisi ile üretilen çelik depolar, müşterilerin ihtiyacına uygun olarak yüksekliği 4 m’den 10 m’ye kadar üretilebilmektedir.
Daha Fazla

Ağır ve hafif çelik bileşimli binalar


Daha Fazla