Önesa alışveriş merkezi karşısı 2517 Sk. No : 7/1 Merkez/DEFNE/TÜRKİYE
Mod Yapı’ nın üreterek müşterilerinin hizmetine sunduğu satış ofisleri çok farklı konseptte olabilmektedir.
Satış Ofisleri
Mod Yapı’nın üreterek müşterilerinin hizmetine sunduğu satış ofisleri çok farklı konseptte olabilmektedir. Hafif çelik yapı sistemi kullanılarak üretilen bu prefabrike ofis binaları showroom olarak, mağaza olarak ya da direkt satış ofisi olarak kullanılabilmektedir.
 
Üretilen satış ofisleri, pazarlanacak olan ürünü ön plana çıkarabilecek şekilde tasarlanarak satışını kolaylaştırabilmektedir. Mod Yapı’nın sunduğu seçenekler içerisinde pazarlanacak ürün ile bütünleşebilecek bir kaplama modeli muhakkak vardır. Hafif çelik sistemde üretilen satış ofisleri görsel anlamda olduğu kadar kalite anlamında da çok başarılıdır. Kullanılmakta olan profiller galvaniz saclardan bükme ve tamamen kaynaksız yapı teknolojisi ile üretilen ürünlerdir. Bu sayede binanın ömrü de uzamaktadır

Diğer Hizmetlerimiz

Kişiye özel proje sistemimizle, size özel projeleri sizinle birlikte tasarlayıp oluşturan proje ekibimiz ile ‘farkımız tarzımız’ ilkesiyle hayalleri gerçekleştiriyoruz.

Hafif Çelik Tek Katlı Evler

Hafif Çelik Çerçeveli taşıyıcı sistemlerin ilk uygulamaları 1960’li yılların sonunda Almanya’da yapılmıştır.
Daha Fazla

Hafif Çelik Dubleks

Çok katlı bir yapının çok kısa bir zamanda tamamlandığı günler artık hayal değil.
Daha Fazla

Hafif Çelik Villa Evler

Galvanizli hafif çelik konstrüksiyon yapı teknolojisinin kullanıldığı lüks hafif çelik villalar, estetik görünümleri ile fark yaratmaktadırlar.
Daha Fazla

Modern Ofis Binaları

Çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından genellikle kalıcı olarak yaptırılan idari binalar, şantiye mobilizasyonunda yer alan ofis yapıları bu kategori içerisinde değerlendirilir.
Daha Fazla

Sağlık Yapıları

Hafif çelik sistemde üretilen diğer bina tiplerinde olduğu gibi, sağlık yapılarında da Mod Yapı çok iddialıdır.
Daha Fazla

Çelik Depo-Hangar Yapıları

Hafif çelik sistemden kaynaksız sistem teknolojisi ile üretilen çelik depolar, müşterilerin ihtiyacına uygun olarak yüksekliği 4 m’den 10 m’ye kadar üretilebilmektedir.
Daha Fazla

Ağır ve hafif çelik bileşimli binalar


Daha Fazla