Önesa alışveriş merkezi karşısı 2517 Sk. No : 7/1 Merkez/DEFNE
İşyerlerinin, şantiyelerin vazgeçilmez ünitelerinden biri olan ofis konteynerleri istenildiği takdirde her türlü modülasyonda birleşim yapılabilmektedir.

Ofis Konteynerleri

İşyerlerinin, şantiyelerin vazgeçilmez ünitelerinden biri olan ofis konteynerleri 3*7 ya da 2.40*6.00 m standart ebatlarda üretilebildiği gibi istenildiği takdirde her türlü modülasyonda birleşim yapılabilmektedir. Üç kata kadar üst üste koyabileceğiniz konteynerler şantiyede size konfor, yalıtım ve estetiği beraberinde getirecektir. İsteğe bağlı dış ve iç cephelerinde kullanılabilen fibercement yalıbaskı ve fugalı kaplamalarla ofisleriniz bambaşka bir görünüme kavuşacaktır. Ekonomik ve kolay taşınabilen estetik, dayanıklı ve modern konteynerlerle şantiyeniz artık daha keyifli.

Diğer Hizmetlerimiz

Kişiye özel proje sistemimizle, size özel projeleri sizinle birlikte tasarlayıp oluşturan proje ekibimiz ile ‘farkımız tarzımız’ ilkesiyle hayalleri gerçekleştiriyoruz.

Modifiye Konteynerleri İmalatlarımız

Yük konteynerlerini istediğiniz gibi şekillendirebilir ,tasarlayabilir,renklendirebilir,fonksiyon ve işlevselliğini arttırarak ticari amaçlı ve konut amaçlı dilediğiniz gibi anahtar teslim bir şekilde imal edebiliriz.
Daha Fazla

Yatakhane Konteynerleri

Şantiyelerdeki eviniz olan yatakhane konteynerleri her türlü konfor ve fonksiyonellik düşünülerek tasarlanmaktadır.
Daha Fazla

Yemekhane Konteynerleri

Şantiyedeki işçi, personel, formen ve üst düzey yöneticiler için isteğinize bağlı olarak hazırlanan yemekhane konteynerlerimiz müşterilerimizin en çok beğendiği üniteler arasındadır.
Daha Fazla

Şantiye Konteynerleri

Konteynerlerin kullanılma amaçlarının başında şantiye mobilizasyonları gelmektedir.
Daha Fazla

Boş Hacim Konteynerler

Konteyner evlerimiz genellikle imar izni olmayan, sit alanında bulunan ya da kısa süreli ve mevsimlik ihtiyaçlar durumunda çokça tercih edilmektedir.
Daha Fazla

Acil Yerleşim Konteynerleri

Konteynerler maliyet düşük ve üretimi hızlı bir ürün olması sebebi ile tercih edilen ürünlerimizdir.
Daha Fazla